Misija

Latvijas sieviešu – volontieru biedrība „VITA” sekmīgi darbojas kopš 1993. gada, apvienojot un psiholoģiski palīdzot visām tām sievietēm, kurām krūts vēža operācijas rezultātā ir izdarīta krūts amputācija. Ikvienai sievietei šī operācija rada dziļu izmisumu, mazvērtības un diskomforta sajūtu. Lai to mazinātu, mūsu biedrība ar savām aktivitātēm cenšas palīdzēt sievietēm atkal atgūt ticību sev un pārliecību, ka arī pēc šī likteņa sitiena viņa joprojām ir nepieciešama savā darbā un mājās saviem tuviniekiem, ka dzīve turpinās un saule spīd tikpat spoži un ziedi zied tikpat skaisti kā agrāk.

Biedrības ikmēneša tikšanās reizēs sievietēm ir iespēja:

  • Noklausīties kādu no lekcijām par dažādiem jautājumiem (zāļu tēju lietošana, sabalansēta uztura nozīme veselības uzlabošanā un saglabāšana; plastisko operāciju un krūts rekonstrukcijas iespējas; ķīmiskās terapijas nozīme pēc operācijas; sociālā apdrošināšana u.c.);
  • Konsultēties pie biedrības valdes locekles Onkoloģijas centra ķirurģes -onkoloģes Dr. Sarmītes Baltkājes;
  • Konsultēties pie psiholoģes, biedrības valdes locekles, ārstes psiholoģes Ināras Krūmiņas;
  • Iegūt informāciju par iespēju bez maksas saņemt atbilstošu augstas kvalitātes krūts protēzi, kā arī iegādāties piemērotu krūšturi ( par maksu).