Pievienojies mums!

Ja pēc smagās operācijas ir cietusi Jūsu sievišķība, nāciet biedrības „VITA” sieviešu pulkā! Arī mēs, biedrības „VITA” sievietes, esam pārcietušas krūts vēža operāciju. Bija jāpārvar pēcoperācijas terapija – gan ķīmijterapija, gan starošana u.c. Mēs esam jau pieradušas sadzīvot ar savu problēmu un tā mums vairs netraucē.

Biedrība „VITA” tradicionālās ikmēneša sapulcēs – nemainīgi trešajā trešdienā pl.14.00 (izņemot vasaru) Latvijas Onkoloģijas centra lielajā konferenču zālē (blakus „Gaiļezera” slimnīcai). Jūs tiksities ne tikai ar augsti izglītotiem medicīnas speciālistiem – lektoriem, bet arī ar sev līdzīgām sievietēm, kuras turpina pilnvērtīgi dzīvot un strādāt ne tikai piecus, astoņus, divpadsmit, bet arī deviņpadsmit un divdesmit divus gadus pēc operācijas. Nāciet, lai rastu atbildes uz saviem jautājumiem! Mūsu pulkā vienmēr būsiet laipni gaidītas!

Biedrības „VITA” biedru maksa ir 5 Ls gadā. Papildu informāciju var iegūt arī Latvijas Onkoloģijas centra 5. nodaļā pie Dr. Sarmītes Baltkājes vai jautāt vadītājai Irīnai Janumai pa tālr. 29462810, 67248600. Sludinājumus par nākamo sapulci meklējiet arī avīzē „Diena” mēneša otrajā sestdienā veselībai veltītās lappusēs.