Valsts prezidents Egils Levits sveic biedrību “VITA” valsts svētkos

2019. gada 15. novembrī pirms Latvijas neatkarības svētkiem ar īpašu apsveikumu – tieši biedrībai “VITA” adresētu aploksni mūs apsveica Valsts Prezidents Egils Levits.

Lūk, viņa apsveikuma teksts:

       “Vienvērtīgs ir katrs cilvēks.

        Un vienvērtīga ir katra vieta Latvijā. 

        Daudz Laimes mūsu Valsts svētkos!

                  Egils Levits

          Latvijas  Valsts prezidents

          2019. gada 18. novembrī “

      Apsveikumu saņēmām nākošajā mēnesi uzreiz pēc pirmā Latvijas onkoloģijas pacientu foruma, ko biedrība “VITA” organizēja 2019. gada 4. oktobrī, pulcinot 170 dalībniekus klātienē, bet vēl vairāk skatītājus internetā. Piebildīsim, ka ONKOFORUMA dalībniekus ar savu klātbūtni un uzrunu pagodināja prezidenta kundze Andra Levite.    

Citi jaunumi

 • Silvijas stāsts

  Silvijas* stāsts par smago slimību Vienā no kārtējām ķīmijas terapijas procedūrām, ienākot procedūru telpā, kur jau atradāsdaži pacienti, es sāku ar dusmām sūdzēties, ka 8 gadus katru mēnesi eju uz ķīmijām, kamani tās jau ir nomocījušas un es to vairs nespēju izturēt! … Tad kāds vīrietis pārliecinošiman iebilda tā: “Es jau 25 gadus eju uz […]

  Lasīt pilnu rakstu
 • Irīnas stāsts

  Jebkuram cilvēkam, kad viņš uzzin savu diagnozi… – vēzis?! Ak… viņam uz brīdi apstājas elpa. Vismaz man tā bija. Rokās es turēju atbildi pēc mammogrāfijas izmeklējuma, no kura divas rindkopas es nemaz nesapratu, un tikai beigu rindiņa, kā zibens, mani caurstrāvoja: “Turpmāko ārstēšanas plānu jāapspriež ar ārstu – onkologu…”   Man – ar onkologu?! Atceros, […]

  Lasīt pilnu rakstu
 • Viktorijas dienasgrāmata

  Dienasgrāmata par manu krūts vēža ārstēšanu. Viktorijas stāsts Viss ir sācies 2022. gada aprīlī 21.aprīlī – ikgadējā plānveida vizīte mana ginekoloģe pēc krūšu apskates izrakstīja mannosūtījumu uz krūšu ultrasonogrāfiju un stingri ieteica šo izmeklējumu neatlikt. Laineaizmirstu pierakstīties, kā pagājušgad. Uzreiz devos uz VC4 medicīnas centru unpieteicos ultrasonogrāfijai – par laimi, bija pieraksts uz nākamo dienu. […]

  Lasīt pilnu rakstu