Zaļais un dzeltenais koridors

Ja rodas aizdomas par krūts vēzi, nekavējoties dodieties pie sava ģimenes ārsta akūtajā pieņemšanas stundā! Ģimenes ārsts jums izrakstīs norīkojumu pie onkologa un jūsu klātbūtnē piezvanīs uz onkoloģijas klīniku, lai pieteikt jūs t.s. pacientu “zaļajā koridorā”. Pēc šī “koridora” nosacījumiem jums jātiek uz onkologa konsultāciju 10 darba dienu laikā.
Tāpat darbojās arī “dzeltenais koridors”, kas nodrošina ātru piekļuvi pie onkologa pacientiem, kuriem atkārtoti radušās aizdomas par onkoloģisko saslimšanu.
“Zaļā” un “ Dzeltenā” koridora ietvaros pacienti ar aizdomām uz ļaundabīgo audzēju saņem onkologa konsultāciju par pacienta iemaksu 4,00 Eur apmērā. Onkologs, pirms uzsākt ārstēšanu, parasti nozīmē pacientam papildus precizējošos izmeklējumus, kurus jāveic pēc iespējas īsākā laika posmā. Ārsts nozīmē arī nakošo vizīti pie viņa, vai uzreiz operācijas datumu, pirms kura ir jāierodās ar visu nepieciešamo izmeklējumu atbildēm. Mēs iesakām pacientam palūgt ārstam visus izmeklējumus uzrakstīt rakstiski, ar viņa parakstu, kā norīkojumu. Tāds dokuments palīdzēs apjukušam pacientam pieteikties uz visiem izmeklējumiem vienā vietā, t.i. piemēram, kādā no slimnīcu dienas stacionāriem.

Vairāk par zaļo koridoru

Vairāk par dzelteno koridoru

Ārstešanas posmi