“Gaisa vingrotājs” akcija pie Saeimas

Dzestrā 2022.gada 8. decembra rītā skvērā pie Saimas ēkas uz augstu gaisā uzvilktās troses GAISA VINGROTĀJS ( cirka mākslinieks)siedza savu priekšnesumu gandrīz veselu stundu. Tā bija Onkoloģijas pacientu organizāciju apvenību “ONKOALIANSE” ( kurā sastāvā arī ir b-ba “ VITA”) organizētā akcija, lai pievērst 14. Saeimas deputātu uzmanību onkoloģijas nozares trūcīgai finansiālajai situācijai. Vēža pacienti līdzīgi gaisa vingrotājam ir spiesti balansēt starp dzīvību un nāvi. Pirms tam paši biedrību dalībnieki interneta akcijā aicināja plasāku sabiedrību atbalstīt veža nozari – ar foto, kur mēs turam gaisā rokas.

Galerija

Citi jaunumi

 • Silvijas stāsts

  Silvijas* stāsts par smago slimību Vienā no kārtējām ķīmijas terapijas procedūrām, ienākot procedūru telpā, kur jau atradāsdaži pacienti, es sāku ar dusmām sūdzēties, ka 8 gadus katru mēnesi eju uz ķīmijām, kamani tās jau ir nomocījušas un es to vairs nespēju izturēt! … Tad kāds vīrietis pārliecinošiman iebilda tā: “Es jau 25 gadus eju uz […]

  Lasīt pilnu rakstu
 • Irīnas stāsts

  Jebkuram cilvēkam, kad viņš uzzin savu diagnozi… – vēzis?! Ak… viņam uz brīdi apstājas elpa. Vismaz man tā bija. Rokās es turēju atbildi pēc mammogrāfijas izmeklējuma, no kura divas rindkopas es nemaz nesapratu, un tikai beigu rindiņa, kā zibens, mani caurstrāvoja: “Turpmāko ārstēšanas plānu jāapspriež ar ārstu – onkologu…”   Man – ar onkologu?! Atceros, […]

  Lasīt pilnu rakstu
 • Viktorijas dienasgrāmata

  Dienasgrāmata par manu krūts vēža ārstēšanu. Viktorijas stāsts Viss ir sācies 2022. gada aprīlī 21.aprīlī – ikgadējā plānveida vizīte mana ginekoloģe pēc krūšu apskates izrakstīja mannosūtījumu uz krūšu ultrasonogrāfiju un stingri ieteica šo izmeklējumu neatlikt. Laineaizmirstu pierakstīties, kā pagājušgad. Uzreiz devos uz VC4 medicīnas centru unpieteicos ultrasonogrāfijai – par laimi, bija pieraksts uz nākamo dienu. […]

  Lasīt pilnu rakstu